ÜLETAB TEIE OOTUSED

BlanX® Med White Teeth, 100ml

Mitteabrasiivne valgendav hambapasta


Esimene valgendav hambapasta, mis aitab tagada nii ilusat naeratust kui ka kestvat, ohutut ja märgatavat hambaemaili valgenemist tänu kombineeritud Islandi sambliku ning fluori sooladest ja ränidioksiidist koosnevate mikrograanulite toimele.

CE märgistusega meditsiiniseade.

BlanX® Med Intensive Stain Removal, 100ml

Valgendav hambapasta tubaka- ja kohvisõpradele


Mitteabrasiivne valgendav hambapasta eemaldab hambaemailist tubakast, toidust ja jookidest tingitud plekke ja pigmente ning tasakaalustab suuõõne mikrofloorat. Lisaks selle unikaalsele koostisele sisaldab hambapasta bambuse mikropulbrit, mis võimaldab kiiresti ja ohutult eemaldada hambaemailist kattu ja pigmente.

BlanX® Med Active Enamel Protection, 100ml

Valgendav hambapasta hambaemaili kaitseks


Mitteabrasiivne valgendav pasta taastab ja tugevdab hambaemaili, väldib kaariest,  igemepõletikku, kaitseb hambakatu eest ning annab hammastele tagasi nende loomuliku värvi tänu koostisesse kuuluvatele arktiliste samblike mikrograanulitele ja tsingi ioonidele, mis  aitavad varustada hambaid mineraalainetega.

CE märgistusega meditsiiniseade.


BlanX® Med Delicate Gums, 100ml

Valgendav hambapasta õrnadele igemetele


Hambapasta põletikuvastane ning efektiivne ja õrnaloomuline valgendav toime baseerub islandi sambliku ja lagritsajuure ekstraktide koostoimel.  Looduslikel ainetel põhinevad mikrokuulikesed kaitsevad nõrgaid ja rahustavad valutavaid igemeid, aitavad vältida hambakatu ja kaariese teket.

BlanX® Med Sensitive Teeth, 100ml

Valgendav hambapasta tundlikele hammastele


Mitteabrasiivne hambapasta sisaldab tundlike hammaste emaili tugevdavat toimeainet hüdroksüapatiit, kaaliumkloriid ja naatriumfloriid ning tänu Islandi sambliku ekstraktile hoiab hambakatu kontrolli all, väldib kaariese teket ja taastab tumenenud hammaste endise värvi.

Islandi samblikel põhinev ja õrnatoimelisi mikrokuulikesi sisaldav, mitteabrasiivsete valgendavate hambapastade sari.