BlanX® White Shock hambapasta 75 ml


Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud valgendav hambapasta. BlanX White Shocki koostis aktiveerub mistahes valguse käes ning muudab hambad valgemaks iga kord, kui suu lahti teed. BlanX White Shocki 75 ml hambapastat saab samuti kasutada koos BlanX LED-kork-aktivaatoriga.


BlanX® White Shock hambapasta 50 ml + LED-kork-aktivaator


BlanX LED-tuli on välja töötatud spetsiaalselt BlanX White Shocki hambapastade koostise valgendava efekti suurendamiseks. LED-aktivaatori toime on garanteeritud ainult koos BlanX White Shocki koostist sisaldavate toodetega.


BlanX® White Shock intensiivne hooldus + Led Bite’i aktivaator


BlanX White Shocki hooldusvahend sisaldab suures koguses aktiivset toimeainet ActiluX® intensiivsema valgendava tulemuse saamiseks.

BlanX LED Bite’i aktivaatori abil  satub võimas valgus otse hammaste pinnale, et võimendada ActiluX®i toimet. Mida rohkem valgust ActiluX® saab, seda intensiivsem on valgendav toime!

BlanX LED Bite’i aktivaator on taaskasutatav!


BlanX® White Shocki geelpliiats


Valgendav geelpliiats ilma vesinikperoksiidita, mida saab kõikjale kaasa võtta!

Geelpliiatsi on praktiline ja ohutu valgendav   vahend, mis toimib hambaemailil, taastab hammaste valge värvi, eemaldades ka kõige tõrksamad plekid. Seda võib kasutada igal ajal koos vee ja hambaharjaga või lausa ilma veeta.


Maailmas ainuke valguse abil hambaid valgendav sari

Coswell S.P.A. laboratoorium esitleb BlanX White Shocki lahendust, hammaste valgendamiseks mõeldud täielikku tootevalikut, mis sisaldab patenteeritud aktiivainet ActiluX®, mis on hambaemailile täiesti ohutu.

ActiluX® aktiveerub loomuliku valguse käes ja taaslaeb end iga kord, kui sellele langeb valgus, misjärel hakkab see otsekohe ja pidevalt plekke põhjustavaid orgaanilisi molekule lõhustama. Mida rohkem valgust ActiluX® saab, seda intensiivsem on valgendav efekt.


BlanX White Shock toimib ka keraamilistel ja polümeerist hambaproteesidel ning plommidel, valgendab ja eemaldab nendelt kollaka värvuse — selle tulemusena on kõik hambad ühtlast värvi. Hambapastade peroksiidivaba koostis on ohutu ka igemetele.


Blanx White Shock ei sisalda:

•    vesinikperoksiidi

•    propüleenglükooli

•    parabeene

•    titaaniumdioksiidi

•    vahuainet (SLS)

BlanX® White Shocki SUUVESI 500 ml


ActiluX® aktiivainega suuvesi toimib valguse abil pärast iga naeratust ning valgendab hambaid päeva jooksul. Kinnitub hammaste külge, aidates eemaldada baktereid tagades tervet ning tagades terve ja valge naeratuse ning värske hingeõhu.


Kasutades BlanX White Shocki suuvett koos BlanX White Shocki hambapastaga, kindlustate põhjaliku suuõõne hoolduse.