INNOVATSIOON

BLANX O₃X: SUUREPÄRANE TULEMUS ILMA KÕRVALMÕJUDETA

Aktiivhapniku ja arktilise sambliku ainulaadne kombinatsioon eemaldab hambapinnast sügavad pigmentsed plekid, muutes hambad intensiivselt valgeks. BlanX O₃X on õrn igemetele, ei kahjusta hambaemaili ja kuna koostis ei sisalda peroksiide, ei põhjusta ka ülitundlikkust.

BlanX O₃X valgendab hambaid vaid 10 minutiga päevas ja 5 päevaga on saavutatud 4 tooni valgemad hambad!

TOOTED

BLANX O3X aktiivhapnikuga valgendavad hambakaped

BlanX O₃X eeltäidetud hambakaped muudavad hambad kuni 4 TOONI VALGEMAKS ainult 5 PÄEVAGA.
Ainult 10-minutise hooldusaja jooksul vabastab eksklusiivne BlanX O₃X valem hapnikuenergia, mis eemaldab plekid ja tagab kodus professionaalse valgendamise tulemuse.
Õhuke ja painduv disain sobib ideaalselt igas suuruses hambakaarega, samal ajal kui eeltäidetud kaped valgendavad hambaid nii eest kui tagant. Veelgi enam, kuna BlanX O₃X ei ole abrasiivne, ei kahjusta see sinu igemeid ega hambaemaili.
BlanX kaped on ohutud, tõhusad ja kliiniliselt testitud, 100% vegan ja julmusevabad.

OSTA

BLANX O3X aktiivhapnikuga hambavalgendusribad

Ainult 5 PÄEVA erakordselt valgemate hammasteni!
Kasutades eksklusiivset BlanX O₃X valemit vabastavad valgendusribad hapnikuenergiat, et aktiivselt eemaldada plekid ja anda kodus professionaalne valgendamistulemus.
Peened kleepribad sobituvad hõlpsalt ja mugavalt sinu hammastele – ülemistele hammastele on mõeldud pikem riba ning alumistele lühem ja kitsam. BlanX O₃X toimeaeg on vaid 10 minutit, samas kui selle mitteabrasiivne ja peroksiidivaba koostis hoolib igemete ja hambaemaili tervisest.
BlanX O₃X valgendusribad on ohutud, tõhusad ja kliiniliselt testitud, 100% vegan ja julmusevabad.

OSTA

SÄILITA VALGENDUSTULEMUST PIKEMALT!

BLANX O3X aktiivhapnikuga valgendav hambapasta

BlanX O₃X Pro Shine poleeriv hambapasta vabastab hapnikuenergia, mis koos looduslike ja professionaalsete koostisosade kombinatsiooniga annab sulle kodus erakordsed valgendamise tulemused. See on ideaalne igapäevane hambapasta valgendamisprotseduuride vahel, kui soovid valget efekti säilitada – lisaks on pasta peroksiidivaba, 100% vegan ja julmusevaba.

OSTA

KOOSTIS

Aktiivhapniku ja arktilise sambliku ainulaadne kombinatsioon eemaldab hambapinnast sügavad pigmentsed plekid.

Uus O₃X koostis valgendab hambaid vaid 10 minutiga päevas, kasutades aktiivhapnikku ja  mõjudes sügavuti, et tagada erakordne tulemus vaid 5 päevaga.

100% looduslik arktiline samblik iga BlanX hambapasta koostises. See looduslik plekieemaldaja on tuntud oma antibakteriaalsete omaduste poolest, võitleb katu vastu ja taastab hammaste loomuliku värvuse.

Uus O₃X koostis on tõhus ja kõrvaltoimeteta: õrn igemetele ja ei kahjusta hambaemaili, kuna ei sisalda peroksiide. Peroksiid on professionaalsetes valgendusprotseduurides kõige sagedamini kasutatav koostisosa, millel on ebasoovitav mõju limaskestadele ja mis põhjustab hammaste tundlikkust.

BlanX O₃X sarja abil on nüüd võimalik saada professionaalseid valgendamistulemusi kodusel teel.

Kliiniliselt testitud koostis on õrn ja kõrvalmõjudeta

TULEMUSED

Hambad on neli tooni valgemad vaid viie päevaga

O₃X uuenduslik peroksiidivaba koostis ei ole abrasiivne ja on õrn igemete ja hambaemaili vastu. Ei põhjusta tundlikkust.
Läbiviidud testid näitasid, et BlanX O₃X valgendab hambaid kuni nelja tooni võrra.

Testimisel kasutati hambakaarti, mida hügienistid ja hambaarstid kasutavad hammaste värvi määramiseks.